مسیر های مختلف ازدواج

در راستای اینکه ازدواج یکی از مواردی است که امروزه خواب و خیال جوانان پاک و متین شده است، موارد زیر جهت اولین گام برای ازدواج توصیه می شود:

1- مثل زمان ناصر الدین شاه ننه جون و بی‌بی صغرای معروف و آبجی‌جون و خاله اقدس و عمه کلثوم رو مثل گروه بازرسین سازمان ملل راهی خونه‌های مردم کنیم تا دختر بیچاره اونارو با ذره بین کنکاش کنن و هزار و یک عیب روش بذارن و چای و میوه‌ای خورده عزم را برای یافتن دختر شاه پریان جزم نمایند. و همینطور هی برن و هی بیان تا یکی رو اونا بپسندن و شما رو ببرن ببینیدش و تموم.


2- مثل زمان محمدرضاشاه خودتون راه بیفتین توی خیابونای خلوت و تا از یکی خوشتون اومد بریدجلو و خیلی مودبانه باهاش آشنا بشید و بعد دستش رو بگیرید ببرید توی یک کاباره و بعد از شنیدن ترانه‌ای از مرضیه ازش درخواست ازدواج کنید و اونم یه لبخند شرم گینانه بزنه و بله رو بگه و بعدا اگه دلتون خواست به ماما و پاپا بگین

- 3مثل همین زمان رفتار کنین و برین دانشجو بشین و توی دانشگاه با یکی سر حرف رو باز کنید و بعد کم‌کم ازش خوشتون بیاد و بعد براش نامه بنویسید و یواشکی بهش بدید و دلتون تاپ تاپ کنه و بعد هم بی‌سر و صدا عقد بشین و سر کلاس همش به هم نگاه کنید.


4- مثل زمان آینده رفتار کنید و به دوست دخترتون بگین یک نفر براتون پیدا کنه و بعد همراه همون دوست دخترتون یه شاخه گل بخرید و برید خونه طرف و اگه ازش خوشتون اومد چه بهتر و گرنه واسه اینکه دلش نشکنه حداقل باهاش دوست بشید.

5- روش خشن‌تری هم هست که باید یک شیشه اسید بخرید و برید سر راه طرف و تهدیدش کنید که یا زنتون بشه یا شیشه اسیدو روی خودتون می‌ریزید!

ویا اصلا میشه هیچکدوم از این دردسرا رو متحمل نشد و مثل آدم، مسیر عادی زندگی رو طی کرد..

 

/ 8 نظر / 17 بازدید
مکتب

سلام. خیلی خیلی جالب نوشتید. [لبخند] مورد سوم تو دانشگاه ها بیداد میکنه 91% پسرا مورد سوم رو پیش گرفتن. شاید هم 7/91 %

leila

واقعااااااااااااااااا

پرنیان

سلام البته همه آقایون در خاستگاری کردن ید طولایی دارند. ولی شما کلا توی این پست خیلی بد آموزی داریدا...[تعجب] یه کم خوب فکر کنید میبینید روش های محترمانه تری هم وجود داره...[لبخند]

خاطره

خیلی خیلی بی مزه بود البته ببخشیدا بداموزی داری برادر[خنده]

حدیث مهرآور

سلام یه کمی دیر اومدم که نظر بزارم. البته قبل پستا رو خونده بودم فقط وقت نکردم بنظرم![نیشخند] یه پیشنهاد: شما که اینقده دست به پیشنهادتون خوبه تازه مسیر وراه هم بلدید نشون جوونا بدید چرا نمیاید یه مرکز مشاوره بزنید؟ گرچه شک ندارم تا الان این کار هم کردید؛[تعجب] تنها کاری که از دستم بر میاد اینکه، یه دعای خیر در حق کسایی کنم که قراره بیان پیش شما مشاوره: خدایا رحم مخشون کن...