ماجرای جالب هیزم شکن و فرشته!

هیزم شکن داشت گریه می کرد که فرشته باز هم اومد و پرسید که چرا گریه می کنی؟ اوه فرشته، زنم افتاده توی آب. "

 فرشته رفت زیر آب و با جنیفر لوپز برگشت و پرسید : زنت اینه؟ هیزم شکن فریاد زد: آره!
فرشته عصبانی شد.

" تو تقلب کردی، این نامردیه "

هیزم شکن جواب داد : اوه، فرشته من منو ببخش. سوء تفاهم شده. می دونی، اگه به جنیفر لوپز "نه" می گفتم تو می رفتی و با کاترین زتاجونز می اومدی. و باز هم اگه به کاترین زتاجونز "نه" میگفتم، تو می رفتی و با زن خودم می اومدی و من هم می گفتم آره. اونوقت تو هر سه تا رو به من می دادی. اما فرشته، من یه آدم فقیرم و توانایی نگهداری سه تا زن رو ندارم، و به همین دلیل بود که این بار گفتم آره.

نکته اخلاقی: هر وقت مردی دروغ میگه به خاطر یه دلیل شرافتمندانه و مفیده

/ 15 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فریبا

صدای پاییز می‌آید و باران و باد و برگ‌های زرد و سرخ باز صدای زنگ مدرسه‌های قدیمی در راهروهای بی انتها می‌پیچد پاییز فصل بی‌امتداد رویاهاست و یک فنجان چای داغ نوشیدن زیر باد سر غروب بی‌منتها، بی‌امتداد در جاده پاییز می‌توان به هر چیز اندیشید و همانند ستاره‌های تابستانی رویاها می‌پیوندند به حقیقت باز همان برگ‌های سرخ‌رنگ پیر درخت و همان نیمکت چوبی سیاه می‌‌شنوم... صدای پاییز می‌آید. "پاییـــــــــــــــــز مبارک"

پرنیان

سلام اولا که دور از جون....شرافتمندانه بودن دلیل رو میگم. ثانیا برای آقایون متاسفم که با دیدن یکی مثل جنیفر لوپز دست و پاشون شل میشه و ذوق مرگ میشن... [افسوس][قهر]

بشری

سلام ! یه وقت از اعتماد به نفس کم نیاریدا ...

انسان

سلام اولین مردیه که میبینم انصاف داشته و به یک زن قانع شده حالا میخواد جنیفر باشه یا زن قبلی خودش

مکتب

سلام. هول نشدم.شما یا نمیدونید هول شدن چه شکلیه یا نمیدونید...!!! بهتر بود بگید: حالا برای چی اینقدر دلتون پره؟ آخی گفتنم از سر دلسوزی نبود. یه آه پر سوز و گداز باهاش بود که آسمون گریه ش گرفت.[ناراحت] بگذریم.

mina

سلام [خنده]آخی چه قد شما مردها خوبید حیف که تا حالا نشناخته بودمتون.ممنون که از گمراهی نجاتم دادید[نیشخند]

حدیث مهرآور

سلام علیکم از همین جا به تمام مخاطبان وبلاگ جالب میگم که خونسردی خودتون رو حفظ کنید؛ بچه ی مردم گناه داره؛ حالا یه نکته ی اخلاقی به اشتباه گفت؛ شما ببخشیدش؛یه وقت دستتون به خون آلوده نشه هااااااااااااااااااااا

دریا

سلام چرا داستانت یه جوریه؟[سبز]

شبيخون

اوه my god