تفکر بسیار جالب و خنده دار از نوع ایرانی در آمریکا !!

یک ایرانی وارد بانکی در منهتن نیویورک شد و یک بلیط از دستگاه گرفت… 


وقتی شمارش از بلندگو اعلام شد بلند شد و پیش کارشناس بانک رفت و گفت که برای مدت دو هفته قصد سفر تجاری به اروپا را داره و به همین دلیل نیاز به یک وام فوری بمبلغ ۵۰۰۰ دلار داره. »»» 


کارشناس نگاهی به تیپ و لباس موجه مرد کرد و گفت که برای اعطای وام نیاز به قدری وثیقه و گارانتی داره.. و مرد هم سریع دستش را کرد توی جیبش و کلید ماشین فراری جدیدش را که دقیقا جلوی در بانک پارک کرده بود را به کارشناس داد و رئیس بانک هم پس از تطابق مشخصات مالک خودرو بالاخره با وام آقا موافقت کرد آنهم فقط برای دو هفته.»»» 

کارمند بانک هم سریع کلید ماشین گرانقیمت را گرفت وماشین به پارکینگ بانک در طبقه پائین انتقال داد.»»» 

خلاصه مرد بعد از دو هفته همانطور که قرار بود برگشت ۵۰۰۰ دلار + ۱۵٫۸۶دلار کارمزد وام رو پرداخت کرد.»»» 

کارشناس رو به مرد کرد و از قول رئیس بانک گفت :” از اینکه بانک ما رو انتخاب کردید متشکریم” و گفت ما چک کردیم ومعلوم شد که شما یک مولتی میلیونر هستید ولی فقط من یک سوال برام باقی مانده که با این همه ثروت چرا به خودتون زحمت دادین که ۵۰۰۰ دلار از ما وام گرفتید؟»»»
 


ایرونی یه نگاهی به کارشناس بیچاره کرد و گفت: تو فقط به من بگو کجای نیویورک میتونم ماشین ۲۵۰٫۰۰۰ دلاری رو برای ۲ هفته و فقط با ۱۵٫۸۶ دلار با اطمینان خاطر پارک کنم؟!»»»

/ 9 نظر / 17 بازدید
خاطره

سلام خیلی باحال بود الحق که ما ایرونیا خیلی زرنگیم!!![چشمک]

مکتب

سلام این ایرانی ها هم نمیدونن هوششون رو تو چه زمینه ای به کار ببرن! (البته بعضی هاشون) آبرو برا ایرانی نگذاشتن. جالب بود.

گمنام

سلام قشنگ بود دستت درد نکنه

حدیث مهرآور

دست گلش درد نکنه... نه هوش گلش درد نکنه[خنده][خنده][خنده]

پرنیان

سلام نه خدایی این خیلی جالب بود...[دست]

قرآن

سلام همه ی پستایی رو که نخونده بودم خوندم،مثه همیشه عالی بود. کلی خندیدم و کلی حرص خوردم! [قهقهه][عصبانی] اما این پست... فکر فقط فکر ایرانی،جان خودم هیچ بنی بشری از این فکرا به مخش نمیرسه الا ایرانی جماعت...[خنده][نیشخند]

حس پنهان

سلام.این مطلبتون تا حدود زیادی درست بود.ممنون [لبخند]

m

خیلی ببخشید ولی اینجا رو بهش نمیگن تفکر میگن ایده میگن خلاقیت میگن فکر بکر! تفکر برا یه چیزای دیگه به کار میره! ببخش ولی چون از تو بزرگترم اینقد نظر میدم و نصیحت میکنم و بهت چیز میز یاد میدم....[چشمک]