خبر دسته اول(هلاکت عامل انفجار خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه)

با اقدامات اطلاعاتی ـ عملیاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان آذربایجان غربی یک تیم تروریستی گروهک پژاک که از خاک عراق به کشورمان اعزام شده بود، مورد شناسایی قرار گرفته و طی عملیاتی غافلگیرانه با نیروهای خودی تعداد سه نفر از آنان به هلاکت رسیده و چهار نفر نیز دستگیر شدند.

 روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای اعلام کرد: بر اساس اسناد درون گروهی و نقشه های تروریستی به دست آمده، عوامل این گروهک ماموریت های خرابکارانه متعددی در دستور کار داشته که انفجار خط لوله گاز صادراتی ایران به ترکیه در منطقه مرز بازرگان از جمله آنها بوده است.

بر اساس این اطلاعیه، سرکرده این تیم تروریستی فردی به نام «مراد کاراساچ» با نام مستعار «جمیل»، تبعه کشور ترکیه است که در سال های اخیر جنایات متعددی علیه هموطنانمان از جمله به شهادت رساندن «ملا سعید خوش» از روحانیون اهل سنت شهرستان ماکو مرتکب شده بود که در این عملیات به هلاکت رسیده است.

در خلال این عملیات مقادیری سلاح و مهمات جنگی، اسناد درون گروهی و نقشه های تروریستی به دست آمده و عامل انفجار مورخ 7/5/90 در خط لوله گاز صادراتی ایران به ترکیه نیز بین معدومین است.
 
/ 5 نظر / 18 بازدید
پرنيان

سلام میگم این جور مطلبا خیلی خیلی خیلی بهتون نمیاد.

پرنيان

باشه ولی این خبر خیلی هم دسته اول نبودا.[نیشخند]

حدیث مهر آور

واقعا؟؟؟ اوا پس چرا من فک میکردم این جمله رو یه آدم خیلی توپی یه جا براتون نوشته بود و از اون به بعد شما کپی برداری کردید؟! باش از این به بعد سند این جمله خورد به اسم شما!با اجازه از شما دست گلم درد نکنه![نیشخند]

گمنام

نه بابا حالا کارت به جایی رسیده که با بچه های بالا سلام و علیک دارید!!!!!!!!!!!!!!!